Sznurówki sznurowadła silikonowe Hickies

Sznurówki sznurowadła silikonowe Hickies
50 zł €11 / $13
Hickies
Miasto: Kraków
Był online: 6 dni temu
Ogłoszeń sprzedającego: 52

Zamieszczono: 21 sie 2019

Opis towaru przez autora:

Spacer z rodziną, poranny marsz do pracy, wieczorny jogging - wszystkie te czynności wymagają od nas używania wygodnego obuwia. Czasem jednak nawet najlepiej dopasowane buty to za mało. Ważne są również sznurówki! Co z tego, że but dobrze leży na stopie skoro co kilka kroków sznurowadła rozwiązują się wymuszając postój.

Jeśli więc znaleźliśmy idealne buty o nieidealnych sznurówkach, warto je po prostu wymienić na inne. Jedną z marek produkujących specjalne „sznurowadła” jest amerykańska firma Hickies, która opatentowała swoje rozwiązanie i w ciągu 4 lat sprzedała ponad 5 milionów sztuk tych innowacyjnych produktów!

Hickies zastępuje tradycyjne sznurówki - po ich założeniu, nie ma potrzeby ponownego wiązania i poprawiania, co jest doceniane szczególnie przez osoby preferujące aktywny tryb życia. Nie bez powodu uważa się, że Hickies to sznurówki sportowe - stosowane często przez biegaczy czy osoby uprawiające fitness.

To również idealnie rozwiązanie dla dzieci, których ruchliwość wcale nie stanowi wówczas problemu, a sznurowadła pozostają nietknięte. Wybierając sznurówki Hickies zyskujemy wiele korzyści.

Najważniejsze z nich to:

- bezpieczeństwo, wygoda i brak konieczności wielokrotnego wiązania,

- uniwersalność- sznurówki pasują do wielu modeli i rozmiarów obuwia, można je „wiązać” na różne sposoby,

- trwałość i dostosowywanie się do ruchu stopy, a także jej puchnięcia i kurczenia się,

- łatwość zakładania i zdejmowania.

Oferta Hieckies to modele sznurówek dla dorosłych:

- Hickies 2.0 - sznurówki gwarantujące komfort i łatwość użytkowania,

- Hickies Metallics - sznurowadła ze złotymi i srebrnymi końcówkami,

- Hickies z kryształkami od Swarovskiego - wersja luksusowa dla najbardziej wymagających.

a także dla dzieci:

- Hickies Kids - system sznurowania jest bardziej elastyczny i krótszy, aby lepiej dopasować się do obuwia dziecięcego. Zabawny i zaokrąglony kształt powoduje, że zakładanie jest dużo łatwiejsze i dopasowane do małych dłoni. Atutem są również przeróżne warianty kolorystyczne.

Jeśli szukacie nowoczesnego, wygodnego rozwiązania i alternatywy dla tradycyjnych sznurówek, produkty Hickies z pewnością spełnią wasze oczekiwania.

Szczegółową ofertę znajdziecie tutaj:

lifewithoutlaces.pl

Więcej zdjęć (3):