Maska treningowa Training Mask

Maska treningowa Training Mask
159 zł €36 / $40
Trainingmask
Miasto: Kraków
Był online: 30 wrz 2019
Ogłoszeń sprzedającego: 24

Zamieszczono: 14 maj 2019

Opis towaru przez autora:

Szukasz sposobu na efektywny trening wydolnościowy? Wypróbuj maskę do ćwiczeń! Zastanawiasz się jak podnieść skuteczność ćwiczeń? Chcesz zwiększyć swoją wydolność? Słyszałeś o treningu beztlenowym i chcesz spróbować?

Jeśli tak, powinieneś poznać ofertę sklepu TrainingMask!

Maski treningowe - Traning Mask powstały dzięki amerykańskiej firmie Elevation. Jej pracownicy szukając sposobu na podniesienie skuteczności ćwiczeń, odkryli tę wyjątkową i efektywną metodę.

Po wykonaniu wielu badań i testów, projektanci opracowali unikalny produkt- maskę wydolnościową, której zadaniem jest imitowanie treningu w warunkach wysokogórskich.

Już pierwsze prototypy udowodniły, że jest to niezwykle skuteczny sposób, dlatego zaczęto je udoskonalać i dopasowywać do potrzeb osób uprawiających różne sporty.

Maski do ćwiczeń Elevation wyposażone są w wiele nowoczesnych rozwiązań. Posiadają innowacyjne zawory oporowe i wygodne rękawy z neoprenu.

Osoby, które chcą wyróżniać się niepowtarzalnym stylem, mogą wybierać spośród masek treningowych w odważnych wzorach i kolorach.

W sklepie TraningMask, który jest oficjalnym dystrybutorem marki Elevation, możecie znaleźć maski i akcesoria do nich.

Dokładna oferta to:

Maski treningowe:

- Traning mask 3.0,

- Traning Mask 2.0 original,

- Tranig Mask 2.0 Blackout

Akcesoria:

- Sleeves,

- Zawory,

- Torby na maski.

Maski treningowe wyróżniają się najlepszą jakością i trwałością, ponieważ Elevation to pionier w dziedzinie produkcji przyrządów do ćwiczeń. Dbałość o każdy detal, komfort użytkowania i bezpieczeństwo klientów sprawiają, że maski wydolnościowe stosowane są zarówno przez zawodowców jak i amatorów.

Jeśli chcesz polepszyć swoją wydolność, zwiększyć ilość spalanych kalorii w czasie i po treningu lub usprawnić mięśnie oddechowe- maska treningowa Traning Mask to produkt idealny dla Ciebie.

Zainteresowanych szczegółową ofertą zachęcamy do kontaktu z oficjalnym dystrybutorem TraningMask.

Dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@traningmask.pl

Tel.: +48 530 833 369

Godziny pracy: 10:00- 16:00 (poniedziałek- piątek)

https://trainingmask.pl/

ul. Księcia Józefa 54a

30- 206 Kraków

Więcej zdjęć (2):