Czapki bluetooth ze słuchawkami Earebel

Czapki bluetooth ze słuchawkami Earebel
265 zł €60 / $67
Biuro Earebel
Miasto: Kraków
Był online: 17 mar 2020
Ogłoszeń sprzedającego: 50

Zamieszczono: 20 cze 2019

Opis towaru przez autora:

Biegasz, jeździsz na rowerze, nartach Jesteś osobą aktywną, cenisz sobie wygodę i funkcjonalność Lubisz słuchać muzyki w czasie ćwiczeń, rozmawiasz przez telefon podczas porannego joggingu Jeśli tak, koniecznie powinieneś poznać innowacyjne produkty marki Earebel!

Earebel to firma założona przez 2 niemieckich projektantów - grafików, która oferuje piękne, ręcznie robione nakrycia głowy połączone z wysokiej jakości słuchawkami. Idea produktu jest prosta- czapki i opaski wyposażone są w słuchawki wykorzystujące technologię Bluetooth zapewniając komfort niedostępny w dotychczasowych rozwiązaniach. Dzięki temu genialnemu pomysłowi, możesz uprawiać sport i cieszyć się ulubioną muzyką!

Funkcjonalność produktu sprawia, że Earebel to szeroka oferta określana jako inteligentne czapki, opaski fitness, słuchawki sportowe- wszystkie dające możliwość słuchania muzyki irozmawiania przez telefon.

Earebel proponuje nie tylko gotowe zestawy, ale również daje możliwość tworzenia własnych kombinacji poprzez dowolne dobranie czapkiopaski i słuchawek. Marka oferuje modele o różnym przeznaczeniu - są to nakrycia głowy na zimę lub całoroczne, a także sportowe oraz produkty hand-made. Poszczególne kolekcje różnią się rodzajem materiału oraz cechami użytkowymi.

Oprócz funkcjonalności, nowoczesny design sprawia, że produkty Earebel stają się modnym elementem każdej garderoby. Połączenie wygodny i oryginalnego wyglądu to aspekt szczególnie doceniany przez młode aktywne osoby, chcące podkreślić swój niepowtarzalny styl.

Nakrycia głowy Bluetooth to mnóstwo korzyści wynikających z ich użytkowania. Są to

m.in.

- wygoda i możliwość praktycznego słuchania muzyki,

- możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w mroźne dni bez konieczności zdejmowania rękawiczek dzięki mikrofonowi wbudowanemu w słuchawki,

- wysoka jakość dźwięku,

- możliwość personalizacji nakrycia głowy dzięki różnorodnym wzorom, kolorom słuchawek i kolekcjom,

- opcja tworzenia wielu zestawów w oparciu o tę samą parę słuchawek co jest

optymalnym kosztowo rozwiązaniem,

- możliwość tworzenia wizerunku nowoczesnej, aktywnej osoby.

Wszyscy, którzy są zainteresowani szczegółową ofertą czapek ze słuchawkami i opasek Bluetooth, mogą odwiedzić stronę dystrybutora earebel.pl

Klienci indywidualni

E-mail [email protected]

Tel. + 48 530 833 369

Godziny pracy

1000 - 1600 (poniedziałek - piątek)Dystrybucja

Jan Maciantowicz

E-mail [email protected]

Tel. + 48 530 093 921

Brod Sp. z o.o.

ul. Księcia Józefa 54a

30-206 Kraków

Więcej zdjęć (1):