Certyfikowane maski sportowe Broyx

Certyfikowane maski sportowe Broyx
129 zł €29 / $32
Biuro Broyx
Miasto: Kraków
Był online: 22 cze 2020
Ogłoszeń sprzedającego: 30

Zamieszczono: 24 kwi 2020

Opis towaru przez autora:

Maski antysmogowe Broyx - certyfikowane maski sportowe

BROYX to marka, która powstała z zamiłowania do sportu i aktywnego stylu życia. Oferowane maski antysmogowe to sprawdzone i certyfikowane produkty spełniające restrykcyjne normy unijne. W ofercie znajdują się modele BROYX ALFA oraz BROYX DELTA.

Maska antysmogowa BROYX ALFA powstała z użyciem ażurowej włókniny poliestrowej zapewniającej wyjątkową paroprzepuszczalność i odprowadzenie potu na zewnątrz. Ten model świetnie sprawdzi się w cieplejsze dni. Maska antysmogowa BROYX DELTA wykonana jest z neoprenu i posiada dodatkowo stabilizujące mocowanie wokół uszu – idealna jesienią i zimą.

Produkty BROYX to nie tylko maski antysmogowe, ale również maski antyalergiczne. Certyfikowane maski sportowe wyposażone w nowoczesne filtry, dedykowane są osobom wrażliwym na zanieczyszczenia i tym, które przebywają w miejscach o podwyższonym stężeniu szkodliwych pyłów, grzybów itp.

BROYX Polska to marka oferująca najwyższej jakości produkty zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Innowacyjne rozwiązania, dbałość o każdy detal oraz zgodność z rozporządzeniami UE, gwarantują najlepszy poziom ochrony w środowisku smogu, zarówno w zakresie filtracji jak i niskich oporów oddychania.

Więcej informacji na stronie internetowej:

https://maskibroyx.pl/

Więcej zdjęć (3):